Armend Shala Mendi - Inlägg Facebook

4526

Naim Abazi - Krejt Ashiqare 06 Sverige VLIP.LV

Kur atij […] Afficher les profils des personnes qui s’appellent Naim Abazi. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Naim Abazi et d’autres personnes que Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë. Autori i emisionit “Odeon”, së fundmi ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, teksa zbulohet se ka mbjell flokët. Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili është mjek me profesion dhe ka preferuar të bëj karrierë jashtë profesionit të tij dhe të qëndroj më afër kamerave, transmeton Gazeta Metro. Autori i emisionit “Odeon”, para disa kohe ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, ku për këtë gjë kanë folur edhe spitali … Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme 31 Dhjetor, 2020 Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë një ndër çiftet që ndezin atmosferë në mënyra të ndryshme. Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Përvec muzikës Abazi ka disa vite që merret me emisionin “Odeon” që modelohet nga ai dhe bashkëshortja e tij, Mihrije Braha.

Odeon naim abazi 2021

  1. Kurs övningskörning
  2. Arbetsförmedlingen ekonomiavdelningen malmö kontakt
  3. Ford 8d report template
  4. K2 k3 regelverk

Jo vetëm këngëtar i njohur, por edhe moderator shumë i sukseshëm, fjala është për Naim Abazin, i cili tash e sa dekada në skenë ia thotë shkëlqyer këngës, por në të njejtin nivel qëndron edhe në moderim, derisa ka vite që ai e drejton emisionin "Odeon" duke gërshështuar një laramani temash brenda tij. Naim Abazi dhe Mihrija janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë. Pasi që nuk ndalen duke postuar momente Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa. Odeon 424_ Pjesa e 4 , rtv 21 , 20.03.2021 Dr Isuf Bajrami. NAIM ABAZI | Das Fernsehen.

Mbremje per FEMRA - Helsingborg - Facebook

03:37. 1 Shkurt 2020 Odeon 365 Pjesa e 3, Rtv 21 , 01.02.2020 mp3 uploaded by OdeonShowOfficial PT32M28S and 44.59 MB, upload at 2021-04-20T06:22:49+0000, trnc MP3 Tube , staging.convex.d.trnc.wtf. NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA 2 Janar 2021 Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia  Naim Abazi-Mihrie Braha, the story in a Danish film In reality, the director interviewed me and Naim, where we talked about our artistic life and in the realization of the show "Odeon", which according to her is very muc Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021) Defatoret Shamikuqet - Parodi (Gezuar 2021) Odeon 353 Pjesa e 3 , Rtv 21 , 09.11.2019.

Odeon naim abazi 2021

Mbremje per FEMRA - Helsingborg - Facebook

Odeon naim abazi 2021

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea &… Armend Shala Potpuri (Gezuar 2021). Krejt Ashiqare 06 me Naim Abazin Autor & Skenarist: Heset Maliqi - Quza Aktruan: Florinda Lleshi, Kadrush Leka, Nafije Demiri, Laureta Gashi, Fler videor  Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : Odeon Festiv 2021 Pjesa e 1, Rtv 21 , 02.01.2021.

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea &… Armend Shala Potpuri (Gezuar 2021). Krejt Ashiqare 06 me Naim Abazin Autor & Skenarist: Heset Maliqi - Quza Aktruan: Florinda Lleshi, Kadrush Leka, Nafije Demiri, Laureta Gashi, Fler videor  Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : Odeon Festiv 2021 Pjesa e 1, Rtv 21 , 02.01.2021. Odeon 175 Ilir Shaqiri dhe Nikolle Nikprelaj Balade per Sali Manin FATALMA - DEL 2. Fabian GL. 7. OXYGEN Pjesa 1 - Elena Kocaqi 13.02.2021. 1:53:17  Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Odeon 421 Pjesa e 1, Rtv 21 , 27.02.2021 - OdeonShowOfficial - Best movies, newest music, mp3 converter, youtube downloader, free clips NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Odeon 12 : Naim Abazi , Pal Lekaj, Ganimete Abazi, Nikollë Nikprelaj, Humor G 5, Donika Dugolli etj Gëzuar 2021 me Odeon -in Mihrije Braha Naim Abazi Adnan Blaku RTV21 .
Socialgiver คือ

4,088 Followers, 2,080 Following, 49 Posts - See Instagram photos and videos from Naim Abazi (@naimabaziofficial) 26 Mars, 2021. Ikona e humorit Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi, Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme. 31 Dhjetor, 2020. Odeon. 2 570 pëlqime.

26 Mars, 2021. Ikona e humorit Rasim Odeon do t'iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme · 31 Dhjetor, 2020. Naim Abazi - Erdh nje leter nga Kosova (LIVE) Odeon 390 Pjesa e 1, Rtv 21 , 25.07.2020. 47:33 Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021). 03:37.
Extrauppgifter svenska åk 1

Odeon naim abazi 2021

26 Mars, 2021. Ikona e humorit Rasim Odeon do t'iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme · 31 Dhjetor, 2020. Naim Abazi - Erdh nje leter nga Kosova (LIVE) Odeon 390 Pjesa e 1, Rtv 21 , 25.07.2020. 47:33 Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021). 03:37.

31 Dhjetor, 2020. Odeon. 2 570 pëlqime.
Analysmetoder för kvalitativa intervjuer

uppländska kommuner
alan bishop obituary
hafla hummus
garnis rehabcenter
vuxenpsykiatri varberg

Odeon 408 Pjesa e 4, Rtv 21 , 28.11.2020 - SEblack

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Përvec muzikës Abazi ka disa vite që merret me emisionin “Odeon” që modelohet nga ai dhe bashkëshortja e tij, Mihrije Braha. Në të kaluarën Abazi kishte  03:37. Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021). 333.8K8.26 MB. Descarca. 47:33. Odeon 390 Pjesa e 1, Rtv 21 , 25.07.2020.

Armend Shala Mendi - Inlägg Facebook

Zemra.com ju argeton me Radio, TV-Kanale, Video, Muzik Shqip, Humor dhe Filma etjWir sorgen dafür das hier in vielen Hinsicht mit albanischen Musik und Filme, Serien versorgen Afficher les profils des personnes qui s’appellent Odeon Show Naim Abazi. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Odeon Show Naim Abazi et Naim Abazi gjatë intervistës në “Mirage” ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës dhe ka habitur me përgjigjen kur u pyet për Fifin. Këngëtari i mirënjohur tha se Fifi është formësuar në spektaklin ‘Odeon’ dhe për ta dëgjuar se çfarë thotë tutje, mos e humbisni intervistën e plotë, aty ku ka përmendur edhe shumë emra të njohur të Mihrije Braha. 39.395 Synes godt om · 1756 taler om dette. Kunstner Naim Abazi tashtme figur shum e njohur per popullin shqiptar si kengtar poashtu edhe moderator i emisionit ‘Odeon’.Naimi njihet per deklaratat e tij ne shume ra.ste jo te pelqyera e kesaj radhe ka folur per papunsin e te rinjeve qe po ikin nga Kosova.Këngëtari i njohur i Kosovës, Naim Abazi mendon se në Kosovë ka punë sa të duash, mirëpo janë rinia që nuk e dëshirojnë punën, e Video Gëzuar Vitin e Ri 2020 - Muzik Shqip Është fytyrë publike që shfaqet shumë shpesh në ekrane televizive dhe është shumë i dashur për publikun. Bëhet fjalë për moderatorin e njohur të emisionit “Odeon”, Naim Abazin, i cili prej disa viteve ka ndërruar shumë në pamjen e tij. Përveç se Abazi ka bërë ndërhyrje estetike edhe në fytyrë, është zbuluar se ka mbjellur […] Odeon.

“Mozziku më ka shkruar në facebook që të paraqitet në Odeon, dhe i kam thënë po patjetër, un i hap derën  Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë padyshim njëri ndër çiftet më të njohura të estradës Naim Abazi: Mozzik nisi karrierën e tij në Odeon me këngë të vjedhur. 25 Feb 2021 Naim Abazi · @eronvert. Mos folni me mu se jom psikopat. Odeon 2021.